Kafes Telleri
 
kartal kafes tel uygulamaları
kartal´da kafes tel uygulamaları yapmaktayız.
16 Nisan 2015 Perşembe
 
bayrampaşa kafes tel
bayrampaşa´da kafes tel uygulamaları yapmaktayız.
15 Nisan 2015 Çarşamba
 
Kafes Tel Örgü
Kafes teller genellikle sınır belirlemede, kümes, kafes, arsa çevirme gibi alanların güvenliğini sağlamak için kullanılan tellerdir. Ayrıca İnşaat, sanayi, madencilik sektöründe, pano tel çit uygulamalarında, kafes tel ve kümes tel uygulamalarında, havalandırma, soğutma, yedek parça, sepet teli, sıva altı uygulamalarda, cezaevi çit ve pencere muhafaza uygulamalarında, değirmen sektörü, kümeslerde, fritözler de kullanılmaktadır.
4 Haziran 2014 Çarşamba
 
Kümes Teli Fiyatları
Emre tel çit kümes telleri üretimi ve montajını da sizler için profesyonel kadrosu ile yapmaktadır.Kümes tellerimiz 1? göz aralığında olup istenilen uzunluklarda üretilmektedir. WAFIOS AG Alman menşeli makinalar ile sıcak daldırma galvanizli telden sıfır hata ile üretilmektedir. 1.00 ? 1.20 ? 1.50 ? 2.00 metre standart üretim.
24 Mayıs 2014 Cumartesi
 
Bahçe İçin Köpek Kafesi İmalatı
Köpek Kafesleri İmalatı ve montajı yapılmaktadır.İstediğiniz her ölçülerde Köpek kafesi uygulamalı olarak tüm semtlerimizde hizmetinizdedir. Ev hayvanları için mükemmel görüntüsü ile tam güvenlikli Hayvan kafesleri satışımız vardır ölçülerinizi bize iletmeniz veya ölçü alınması için keşif ekiplerimizi çağırmanız yeterlidir. Köpek külübesi, Köpek kafesi İstanbul, Ümraniyede köpek kafesi satışı, Köpek kafesleri
24 Mayıs 2014 Cumartesi
Oline Katalog / Teklif Formu
Teklif Formu Online Katalog
 
Bizden Haberler
Önceki Sonraki
Emre Tel Çit Ekipmanları
Emre Tel Çit firması olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ürünleri uygun fiyata profesyonel kadromuz ile sunmanın memnuniyetini duymaktayız. Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tel ve Çit Burada
Tel ve Çit Burada web sayfasına hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için EMRE TEL ÇİT olarak bu web sayfamızı özel bir düzenleme ile yeniledik
 
Uygulamalarımızdan Görüntüler
Tel ve Çit Burada Tel ve Çit Burada Panel Çitler Jiletli Tel Çit Çim Çit Uygulamalarımız
 
Facebook Sayfamız
 
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :