PVC Kaplı Tel
 
Pvc Kaplı Tel Üretimi
Pvc kaplı telin tercih edilmesindeki en büyük etken korozyona karşı dayanıklı olmasıdır. Sıcak daldırma galvaniz yöntemi ile imal edilen pvc tel her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Kullanılan pvc ham maddesi UV ışınlarına dayanıklı olup ani hava değişimlerine dayanıklıdır.
17 Eylül 2014 Çarşamba
 
İstanbul Pvc Kaplı Tel İmalatı
istanbulda faaliyet gösteren firmamız dilediğiniz kadar pvc kaplı tel imalatını üstlenmektedir. Firmamız piyasadan alacağınız fiyatların çok çok altında fiyatlar ile sizleri memnun edecektir..
17 Eylül 2014 Çarşamba
 
Örgü Tel Fiyatları
Uzun yıllardır üretime başladığımız ve çit teli olarak kullanılan plastik kaplı tel değişik renk ve ebatlarda üretilmektedir. İhtiyaca göre aylık üretim kapasitemiz 50 - 100 ton arasında değişmektedir.
10 Haziran 2014 Salı
 
Hayvan Barınağı Telleri
Galvanizlenen tellerden korozyona karşı daha güçlü koruma için üretilmektedir.PVC kaplı teller BS EN 10245-2:2011 ürün standardındadır.Tel üzerindeki çinko miktarları BS EN 10244-2 Tablo 1 D Sınıfına göre üretilmektedir.Rozet sarım, kangal veya ahşap makaralarda sevk edilebilmektedir. Bu teller hayvancılık, çevre koruma sistemleri vb. uygulamalarda kullanılan çit teli imalatı için verilmektedir.
29 Mayıs 2014 Perşembe
 
PVC Kaplı Kafes Tel Örgü
Kullanım Alanları -Özel Güvenlik Bölgeleri, -Meskun Mahalller, -Spor Kompleksleri -Çelik Konstüksiyonlu Uygulamalar -Özel Araziler, -Bahçe ÇerçeveleriPVC kaplı kafes tel örgülerimiz, 0,50 m?den 8mt?ye kadar tek arka olarak örülüp müşterilerimize teslim edilmektedir.
29 Mayıs 2014 Perşembe
 
Pvc Kaplı Tel Fiyatları
Emre Tel Çit Pvc Kaplı Tel Fiyatları Hakkında : Sıcak daldırma galvanizli tel veya tavlı teller çeşitli kaplama kalınlıklarında istenilen renk kataloğundaki renklerden seçilerek kaplanır. Uzun ömürlü olması ve görüntü renkliliğinden dolayı çit sistemleri ve dikenli tel imalatçıları açısından tercih sebebidir.
24 Mayıs 2014 Cumartesi
Oline Katalog / Teklif Formu
Teklif Formu Online Katalog
 
Bizden Haberler
Önceki Sonraki
Emre Tel Çit Ekipmanları
Emre Tel Çit firması olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ürünleri uygun fiyata profesyonel kadromuz ile sunmanın memnuniyetini duymaktayız. Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tel ve Çit Burada
Tel ve Çit Burada web sayfasına hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için EMRE TEL ÇİT olarak bu web sayfamızı özel bir düzenleme ile yeniledik
 
Uygulamalarımızdan Görüntüler
Panel Çitler Panel Çitler Tel ve Çit Burada Tel ve Çit Burada Tel ve Çit Burada
 
Facebook Sayfamız
 
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :