Galvanizli Tel
 
Toptan Galvanizli Tel Alımı
Bir çok sektör ve özellikle çevre güvenlik uygulamalarında kullanılan PVC kaplı tel, dikenli tel, kafes tel, jiletli tel ve benzeri ürünlerin hammadde üründür.
17 Eylül 2014 Çarşamba
 
Özel Galvanizli Tel Üretimi
Beton Teli Endüstri alanları başta olmak üzere koruma amaçlı, tarımsal alanları ayırmak için veya besicilik alanlarını düzenlemek ve bunun gibi çeşitli uygulamaları yapmak için galvanizli ve/veya PVC kaplı korozyona karşı dayanıklı teller üretilmektedir.
17 Eylül 2014 Çarşamba
 
Galvanizli Tel Kampanyası
Son işlem galvanizli teller yoğunlukla jiletli tel imalatı ve monotoron üretiminde; Haddelenmiş galvanizli teller de ağırlıklı olarak korozif ortamda çalışan; otomotive ve beyaz eşya başta olmak üzere birçok endüstriyel yay uygulamalarında kullanılırlar.
17 Eylül 2014 Çarşamba
 
PVC Kaplı Galvaniz Teller
PVC tellerimiz sıcak daldırma galvaizli tel üzerine 1mm kalınlıkta Raal renkte, X ışınlarına dayanıklı, solma ve çatlamaya karşı firmamızın garantisi kapsamında imal edilmektedir.
10 Haziran 2014 Salı
 
Galvanizli Tel Fiyat Listesi
Galvanizli tellerimizin üretiminde özel kalite filmaşin ve saflık derecesi yüksek çinko kullanılmaktadır.Üretim hatlarımızda bulunan pad ve nitrogen sıyırma sistemleri sayesinde düzgün ve parlak yüzey elde edilebilmektedir.
4 Haziran 2014 Çarşamba
 
Galvanizli Tel İmalatı
Geniş bir tüketim alanı olan Sıcak Daldırma Galvanizli Tellerin en yaygın kullanım alanları kafes çit, panel çit, gabion, dikenli tel, jiletli tel, elbise askısı, pvc tel vb. nihai mamüllerin üretimi için olmakla birlikte üzüm bağlarında asma amaçlı ve asma tavanları taşıma amaçlıda kullanılmaktadır.
28 Mayıs 2014 Çarşamba
Oline Katalog / Teklif Formu
Teklif Formu Online Katalog
 
Bizden Haberler
Önceki Sonraki
Emre Tel Çit Ekipmanları
Emre Tel Çit firması olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ürünleri uygun fiyata profesyonel kadromuz ile sunmanın memnuniyetini duymaktayız. Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tel ve Çit Burada
Tel ve Çit Burada web sayfasına hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için EMRE TEL ÇİT olarak bu web sayfamızı özel bir düzenleme ile yeniledik
 
Uygulamalarımızdan Görüntüler
Boru Direkli Tel Çit Emre Tel ve Çit Sistemleri Emre Tel ve Çit Sistemleri Tel ve Çit Burada
 
Facebook Sayfamız
 
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :