Beton Direkli Çitler
 
bahçeşehir beton direkli tel örgü uygulaması
bahçeşehir´de beton direkli tel örgü uygulamaları yapmaktayız.kendi sektöründe en az maaliyeti olan bu malzeme her türlü arsa çevirme gibi alanlarda kullanlıabilir.
7 Mart 2016 Pazartesi
 
tuzla beton direkli kafes tel uygulaması
tuzla´da beton direkli kafes tel uygulamaları yapmaktayız.arazi ve inşaat alanlarında en çok tercih edilen ürünümüzdür.
9 Şubat 2016 Salı
 
Beton Direk Üretimi
Betonarme çit direklerinin içerisinde kırılmaya ve çatlamaya karşı, 4 adet 6mm kalınlığında demir, ortalama 4 ve 7 adet etriye kullanılmaktadır. - Beton direklerin hazırlanışında, yüksek kalite için özel teknikli titreşim kullanılmaktadır. - Her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahiptir. - Uzun ömürlü ve kötü hava koşullarına karşı dayanaklıdır.
4 Haziran 2014 Çarşamba
 
Beton Direk İmalatı
Beton direk firmaları içerisinde bu sektöre uzun yıllardır verdiği hizmet ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kendisine en üst sıralarda yer dinmeyi başarmış olan Emre Tel Firması, müşteri memnuniyetini kendisine öncelikli misyon edinmiş ve yaptığı her işi yeni müşterilerin referansı görerek, aynı özen ve heyecanla sarılarak kusursuz çit uygulamalarına imza atmayı başarmıştır.
27 Mayıs 2014 Salı
 
Beton Direkli Bahçe Çitleri
3 metre aralıklar ile kazılan çukurlara hazır beton yardımı ile dikilen ve sabitlenen direklerin arasına örgü teli çekildikten sonra en üst sıraya da talepler doğrultusunda dikenli tel yada jiletli tel çekilerek tamamlanan çit uygulamaları, uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları sayesinde uygulandığı alanları uzun süre boyunca olumsuzluk ve ihlallere karşı koruma sağlayan bir yapıya kavuşturuluyor.
27 Mayıs 2014 Salı
 
Beton Direkli Çit Fiyatları
Daha çok boş arsalar, hava alanları ve askeri sınırların çevre güvenliğinde kullanılan amacı, sahip olunan sınırları belirlerken etkili de bir çevre güvenliği de sağlamak olan beton direkli çitler, en çok tercih edilen tel bariyer sistemleridir. Daha önceden tel çit firmaları tarafından dökülen ve kullanıma hazır hale getirilen beton direklerin arasına tel germe prensibine dayalı olarak hizmet veren çit sistemleri, sınırsız kullanım alanına sahiptir.
27 Mayıs 2014 Salı
Oline Katalog / Teklif Formu
Teklif Formu Online Katalog
 
Bizden Haberler
Önceki Sonraki
Emre Tel Çit Ekipmanları
Emre Tel Çit firması olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ürünleri uygun fiyata profesyonel kadromuz ile sunmanın memnuniyetini duymaktayız. Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tel ve Çit Burada
Tel ve Çit Burada web sayfasına hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için EMRE TEL ÇİT olarak bu web sayfamızı özel bir düzenleme ile yeniledik
 
Uygulamalarımızdan Görüntüler
Boru Direkli Tel Çit Panel Çitler Tel ve Çit Burada Jiletli Tel Çit
 
Facebook Sayfamız
 
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :