Boru Direkli Çitler
 
üsküdar boru direkli kafes tel uygulaması
üsküdar da boru direkli kafes tel uygulamaları yapmaktayız. tüm çevrelere uygulanabilen bu malzememiz ekonomik açıdan en çok tercih edilen ürünümüzdür.
26 Ocak 2017 Perşembe
 
eyüp boru direkli panel çit tel
eyüp te boru direkli panel çit tel uygulamaları yapmaktayız. zemini beton veya toprak olan her yere montajı yapılabilir.en çok tercih edilen malzememizdir.
17 Ocak 2017 Salı
 
Boru Direkli Fiyatlar
Boru direkli tel çit fiyatları; En çok tercih edilme sebeplerinin başında tel örgü sistemlerinde en uygun olan seçenektir. Boru direkli tel çit fiyatları, beton direkli tel çit?lere göre maliyeti daha azdır
6 Haziran 2014 Cuma
 
Boru Direkli Tel Çit Fiyatları
Boru direkleri isteğe bağlı olarak yağlı boya ile istenilen renge boyanabilmektedir. Boru direkler müşterilerimizin istediği ve ihtiyaca göre istenildiği ölçüde kesilir ve boru direğe kavis ( bükülme ) özelliği verilir. Boru Direkli tel çitler çok çeşitli ebat ve ölçülere sahiptirler ve ihtiyaca göre çapı ve ebatları hazırlanılabilir. İster duvar üzeri istenirsede toprak zemine uygulanmaktadır.
26 Mayıs 2014 Pazartesi
 
Boru Çit Direkleri
Yaşam alanlarını daha güvenli yer haline getirmek için kullanılan boru direkli tel çit sistemleri her türlü çit kullanımına uygun olarak kolay uygulama imkanına sahip olması ile birlikte hem kötü hava koşullarına dayanıklı hem de uzun ömürlü olması yönünden tercih edilir.
26 Mayıs 2014 Pazartesi
 
Boru Direkli Tel Çit İmalatı
Toprak zemin veya beton zemine uygulaması yapılmaktadır. Boru direkli tellerle uygun maliyete bahçenizin etrafını cevirebilirsiniz. Uygulaması: 3 metre ara ile açılan çukurlara gömülerek veya monte edilerek uygulaması yapılır. Boru direklerin üzerine isteğe göre pvc yada galvaniz örgü tel çekilir. 3 sıra gergi teli çekilerek uygulaması bitirilir. Fiyat aralığımız; Boru direkli tel çit ?10 Boru Direkli Çit İmalatı çok amaçlı kullanım alanlarına sahip oldukları için en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir.
24 Mayıs 2014 Cumartesi
Oline Katalog / Teklif Formu
Teklif Formu Online Katalog
 
Bizden Haberler
Önceki Sonraki
Emre Tel Çit Ekipmanları
Emre Tel Çit firması olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ürünleri uygun fiyata profesyonel kadromuz ile sunmanın memnuniyetini duymaktayız. Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tel ve Çit Burada
Tel ve Çit Burada web sayfasına hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için EMRE TEL ÇİT olarak bu web sayfamızı özel bir düzenleme ile yeniledik
 
Uygulamalarımızdan Görüntüler
Beton Direkli Tel Çit Beton Direkli Tel Çit Tel ve Çit Burada Tel ve Çit Burada Emre Tel ve Çit Sistemleri
 
Facebook Sayfamız
 
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :