Çim Çit
 
şile dekora çim firmaları
Şile dekora çim uygulamaları,cafe ve restorant,yol kenarları,park ve tüm çevre düzenlemelerinde.Yapay çimden oluşan Çim Telürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz.
10 Temmuz 2014 Perşembe
 
Plastik Dekora Çim
Plastik Dekora Çim uygulamaları, cafe ve restorant, yol kenarları, park ve tüm çevre düzenlemelerinde uygulandığı alana görsel değerler katarken, güvenlik amaçlı da kullanılmaktadır. Yapay çimden oluşan çim çit ürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir Alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır.
30 Mayıs 2014 Cuma
 
Çim Duvar Kaplaması
Dekoratif amaçlı Plastik çimden mamül ürünlerdir. Güneş ışınlarına karşı kuvvetlendirilmiş özel pvc den üretilmektedir. Çimçitler; pek çok işlemden geçmiş galvanizi yoğun tellerle üretilmektedir. Çimçit alev almaz, Size estetik bir görünüm sunarken, Dışarıdan içerisi görünmediği için yaşam alanının kullanımında rahatlık sağlar.
30 Mayıs 2014 Cuma
 
Dekora Çim Fiyatları
Tel ve pano çitlerden farklı olarak çim çit okul, bahçe, cafe, restoran veya diğer kurum ve kuruluşların dış cephelerini sınırlamak ve kaplamak için kullanılan dekoratif görüntüsü ile dikkat çeken alan çevreleme çalışmalarıdır. Mekanın daha şık gözükmesi, ayrıca özel kullanım bölgeleri oluşturmak için yapılır.
30 Mayıs 2014 Cuma
 
Dekora Çim İstanbul
Yapay çimden oluşan Dekora Çim İstanbulürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir Alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır. Yıkanabilme ve boya tutmama özeliklerine sahiptir. İstenilen ölçü ve şekilde montaj yapılabilir.
27 Mayıs 2014 Salı
 
Cafe Bahçesi İçin Dekora Çim
Çim Tel uygulamaları,cafe ve restorant,yol kenarları,park ve tüm çevre düzenlemelerinde.Yapay çimden oluşan Çim Tel ürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilirsiniz.Firmamız piyasa genelinde dekora çim fiyatları ve çim tel fiyatları konusunda rekabetçidir.
24 Mayıs 2014 Cumartesi
Oline Katalog / Teklif Formu
Teklif Formu Online Katalog
 
Bizden Haberler
Önceki Sonraki
Emre Tel Çit Ekipmanları
Emre Tel Çit firması olarak sizlere uzun yıllardır kaliteli ürünleri uygun fiyata profesyonel kadromuz ile sunmanın memnuniyetini duymaktayız. Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz gibi bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tel ve Çit Burada
Tel ve Çit Burada web sayfasına hoşgeldiniz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için EMRE TEL ÇİT olarak bu web sayfamızı özel bir düzenleme ile yeniledik
 
Uygulamalarımızdan Görüntüler
Jiletli Tel Çit Tel Çit Sistemleri Tel ve Çit Burada Tel ve Çit Burada Tel ve Çit Burada
 
Facebook Sayfamız
 
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :